© Copyright 2016
Handcrafted with love by
Deepesh Shrestha

Free Photography Course


canon-1000D-cutawayजब पनि मा फोटोग्राफी सम्बन्धि लेख, किताब, भिडिओ आदि देख्छु, मा सब बिर्सेर हेरी/पढी हाल्छु। मलाई फोटोग्राफीमा एकदमै रुचि छ र समय भएको भए (बास्तवमा अलि उमेर कम भएको भए) मा फोटोग्राफी सम्बन्धि अध्यन गर्थे तर अहिले फेरि सबै छोडेर युनिभर्सिटी जाने सोच्न पनि मिल्दैन। समय को साथ साथै पैसा पनि त चाहियो। झन् राम्रो युनिभर्सिटी त झन् महँगो हुन्छ। तर भगवानले पनि ‘त चिता, मा पुर्याउछु’ भन्छन रे। संसारकै उत्कृस्ट विश्व बिद्यालय मध्ये एक Stanford University ले आफ्नो २०१४ साल को डिजिटल फोटोग्राफी को कोर्स इन्टरनेट मा राखेको छ , त्यो पनि सित्तै मा
फोटोग्राफी को ईतिहास देखि क्यामरा को प्रबिधि सम्म सम्पूर्ण कोर्स सित्तैमा

कोर्स सुरु गर्न तल को लिंकमा क्लिक गर्नुस

http://graphics.stanford.edu/courses/cs178/
यस्तै सित्तैमा अरु पनि कोर्स हरु मा बिस्तारै यो साइट मा बाढ्नेनै छु।